אירועים קטנים

ההחלטה הראשונה והחשובה התקבלה – בארוע שלנו יוגש  רק בשר מהקצביה של יוז'י . זה לא שיש לנו הרבה ברירות כי החברים והמשפחה שלנו כבר התרגלו ולא מוכנים לשום דבר אחר. ..
ומה עכשיו ? להכין בשר בארוע של 50 או 100 איש זה לא כמו לארח כמה חברים לברביקיו בשבת, מי יעמוד על האש ? ידאג לכל התוספות ? כלים ? משקאות ?  ומה עם כל הבלגן שאחרי ?
בדיוק למטרה הזאת הקמנו את מחלקת אירועי הבוטיק שלנו. את האירועים הראשונים קיימנו כדי לא לאכזב לקוחות שדרשו את הבשר שלנו  ובקשו שנטפל בכל הארוע. מארוע לארוע השתכללנו והיום אחרי עשרות אירועים מוצלחים אנחנו גאים לומר- מחלקת האירועים שלנו היא כל מה שצריך לארוע בלתי נשכח –עם בשר מצויין.

האירועים שלנו מתרכזים כמובן סביב תפריט האוכל המעולה והבשרים העומדים במרכז. זה לא חייב להיות יקר מאד אבל תמיד יהיה –עשיר, מגוון ובאיכות ההכנה וההגשה המעולה ביותר.
יחד אתכם נבין את התקציב והרצונות ונבנה תפריט הכולל : הארוע יכול להיות בכל סגנון שתרצו – החל מהגשה לשולחנות של מנות מוקפדות ועד למסיבת בריכה משוחררת עם מגוון דוכני street food
אנו ערוכים לספק את כל מה שנדרש לאירוע  :  כלים וריהוט, גרילמנים ומלצרים או כל דבר אחר שנדרש כדי שהאירוע שאנחנו מפיקים עבורכם  יהיה בלתי נשכח.
חשוב לנו שתרגישו אתנו  בנוח, מודל העבודה שלנו מודולרי לחלוטין כך שתוכלו לבחור להכין את העוגות בעצמכם, להביא את הילדים של השכנים להגיש ולפנות או לרכוש את הבירות והיין בחנות הקבועה שלכם .. דבר אחד בטוח – על הבשר שלנו לא תוותרו.

יצירת קשר

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם