אוכל מוכן

יום שישי בערב , עוד מעט האורחים שהזמנתם מגיעים, בדיוק חזרתם מחוף הים ואתם ממהרים לערוך את השולחן ולפתוח בקבוק יין טוב. כל שנותר לכם לעשות הוא הוציא את אריזות האוכל מהמקרר לחמם ולהגיש לאורחים ... קנינו אצל יוז'י בעצמנו, תאמרו בחיוך כאשר יתחילו להגיע המחמאות .
אהבת הבישול והאירוח משותפת לרבים מאתנו, לא מעט אנשים רואים בבישול סוג של תרפיה, תחביב מענג ומספק אך מה לעשות שמשפחה ממוצעת אוכלת 3 ארוחות ביום .. כל יום .
כמו שכבר הבנתם, אנו גאים במיוחד על איכות הבשר הטרי שאנו מספקים לכם ושמחים לספק יעוץ מפורט כדי שתבשלו בהנאה ותגיעו לתוצאות מצויינות,יחד עם זאת חשוב לנו לתת לכם את הבחירה להקל על עצמכם, לבחור ולהביא הביתה מאכלים אהובים, ארוזים בנוחות ומוכנים – רק לחמם ולהגיש.
מגוון המאכלים שלנו כולל : אם ביקרתם אצלנו פעם או פעמיים הבחנתם בודאי במגוון העשיר של המאכלים שאנו מציעים, השפים שלנו מתאימים את התפריט לעונה ולחומרי הגלם הזמינים ומגוונים את המבחר- כדי שיהיה לכם מעניין..  , תוכלו כמובן לרכוש כל מאכל בכמות שתספיק לעשרות סועדים כשאר אתם מארחים או לקנות שניצל אחד או שניים – כדי לפנק את הילד שלכם כשהוא חוזר מבית הספר.
לקראת סופי השבוע מגוון המאכלים בתפריט הופך להיות עשיר ומגוון יותר ואת תפריט החגים שלנו אתם ודאי כבר מכירים – לכניסה לתפריט ראש השנה שלנו...( קישור)
דברו עם צוות המעדניה שלנו, שתפו אותם ברגישויות, העדפות ומאכלים שאתם אוהבים פחות ונשמח להתאים עבורכם תפריט ארוחה מלאה או מנות בודדות שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם .. רק דבר אחד חשוב שלא תשכחו בדרך הביתה –חפיסת שוקולד משובח לקינוח כמובן .

יצירת קשר

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם