אודות

לפני קצת יותר מ75 שנה בשנת 1952 נוסדה הקצבייה שלנו על ידי יוז'י קובו , שוטר וחוקר שעלה לארץ מבולגריה וזיהה הזדמנות לעסוק בתחום חדש ומבטיח – חנות לבשר איכותי ולא כשר במדינת ישראל הצעירה.
הדור השני, שלמה רודד ז"ל המשיך לפתח את העסק וחיבר אותו לתרבות הקולינרית המתפתחת בארץ, תרבות הנשענת על גבינות ונקניקים איכותיים , חיבור למטבחים בינלאומיים, יין איכותי, שמני זית וחומץ בלסמי ועוד.. שלמה, העשיר את מגוון המוצרים ופיתח מחלקות ותחומים חדשים .

לאמיתו של דבר – החזון של שלמה רודד הוא זה שהביא את יוז'י רימון למה שהיא כיום גן עדן אמיתי לחובבי בשר וקולינריה .
עפר רודד- הדור השלישי וקצב מומחה מוביל את יוז'י רימון בשנים האחרונות. נשען על מסורת חזקה, מפתח את תחום הקצבות לרמות הגבוהות ביותר וממשיך להעשיר את סל המוצרים במעדניה, בחנות ובקצביה.

"כל אחד מאנשי הצוות הנהדר שלנו יודע שהחיבור ביננו מתחיל קודם כל באהבה לבשר טוב ולאוכל מצויין.. מכאן לשרות המעולה שאנחנו מחוייבים לתת לכל לקוח ובסופו של דבר המקצוענות שמנצחת על הכל "  אומר עפר רודד , "זה החזון שלי , זאת תורת הניהול שלי וזה הבסיס שמביא לכאן שבוע אחר שבוע את הלקוחות הקבועים שלנו "

אכן, יוז'י רימון היא הרבה יותר משלושה דורות של קצבות.. היא במידה רבה שלושה דורות של לקוחות שמייצגים את השינוי שעברה המדינה ב70 השנים האחרונות . "אנחנו משרתים את הלקוחות שסבא שלי הביא לקצביה ובנו את המדינה, את הילדים שלהם שצמחו לצד אבא שלי ואת הנכדים שלהם .. שהם פחות או יותר בשכבת הגיל שלי או פחות .. אזרחי העולם הגדול ויודעים לאכול טוב " מסכם עפר בחיוך .

בין ניו-יורק סטריפ לגפילטעפיש בתפריט החג, בייבי ריבס לפלטת גבינות ונקניקים וקצביה שעובדת נון-סטופ שישה ימים בשבוע ,מוצאים עפר והצוות זמן כדי לממש את האהבה שלהם לאוכל ולאנשים ויוצאים פעם או פעמיים בשבוע לאירועים קטנים שהם עורכים ללקוחות קבועים.."אנחנו ממש לא קייטרינג " אומר עפר , "מבחינתי האירועים הם הזדמנות לפגוש את הלקוחות כשהם באמת נהנים מהמוצר שלנו .. מבחינתי אין סיפוק יותר גדול מזה"

יצירת קשר

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם